• Wpisów: 46
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis: 18 dni temu, 11:20
  • Licznik odwiedzin: 5 082 / 1606 dni
 
cutebizzlecute
 
Film jest dosyć stary i raczej już przez wszystkich obejrzany ale jeśli ktoś go nie oglądał to zachęcam najpierw przeczytać recenzję.
Olive jest grzeczną dziewczyną ale pewnego dnia rodzice przyjaciółki chcą ją zabrać pod namiot ale ona się nie zgadza mówiąc ,że ma randkę z pewnym chłopakiem. Jedno kłamstwo a pociąga za sobą kolejne bez których dziewczyna nie możne się obejść.
Zaczyna okłamywać rodziców i swoje najbliższe osoby by przypodobać się innym i stać się dość popularną w szkole co jej się udaje. Prowadzi też bloga na którym wszystko mówi. Zainspirowana lekturą szkolną postanawia się zmienić.. Zaczyna ubierać skąpe ubrania do szkoły, krótkie spódniczki czy topy z naszywką A jak łatwa dziewczyna. Olive jest dobrą osobą ale gdy prosi ją przyjaciel gej o pomoc to nie potrafi odmówić i na imprezie udaje ,że się z nim przespała co za tym idzie chłopak przestaje być gnębiony w szkole z powodu swojej orientacji. Dziewczyna uważana jest za puszczalską ale jej widocznie to nie przeszkadza bo pomogła innym pozbyć się etykiet "prawiczków". Jej rodzice się o tym dowiadują i ją wspierają... Dziewczyna jest już tak bardzo zmęczona tym kłamaniem że w końcu traci przyjaciółkę i zostaje kompletnie sama. Pomaga jej osoba z którą się kiedyś przyjaźniła ale kontakt się urwał i później jest z tą osobą bo ona nie wierzy w te wszystkie plotki które są mówione na jej temat. Ogólnie film bardzo fajny młodzieżowy idealny na wieczory zimowe. Dzisiaj się rozpisałam troszkę chaotycznie ale pomimo tego przeczytajcie i skomentujcie na dole bo jestem ciekawa czy ktoś też oglądał :) .

7341406.3.jpg

Nie możesz dodać komentarza.