• Wpisów: 47
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 10 dni temu, 16:16
  • Licznik odwiedzin: 5 439 / 1683 dni
 
cutebizzlecute
 
Dobry wieczór dziś kolejny serial skończony a raczej pierwszy sezon bo jeszcze został mi cały drugi. Źle się dziś czuje wszystko mnie denerwuje i ugh...  Chcę do swojego chłopca ale nie jest to możliwe na ten moment. Jutro też będzie cudowny dzień. A wracając do serialu ,,RIVERDALE" ostatni odcinek to było dla mnie za dużo.

71Y5QwkIdzL._SY679_.jpg


Cieszę się że serial będzie kontynuowany bo się mega wkręciłam ale koniec to było za mocne i ugh nie powinno się tak skończyć. Nie chcę nikomu spoilerować ale koniec was zaskoczy.
Nwm co jeszcze będę dziś robić ale jak coś to jeszcze tu wpadnę. Wpisy będą się pojawiać regularnie bo mam zamiar kupić sobie laptopa w sumie to na dniach albo jutro albo poniedziałek. Zobaczymy jeszcze. Dziś znów pogoda w kratkę raz deszcz raz słońce mam nadzieje że od przyszłego tygodnia to się uspokoi. Bo będą plany!!! Tzn idę na paznokcie, jedziemy po auto do salonu we Wrocku i załatwiać będziemy poważne sprawy. DOROSŁOŚĆ :D . Życzę wam miłego wieczoru i jak mówiłam może później tu wpadnę. Buzi :*

Nie możesz dodać komentarza.