• Wpisów: 47
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 10 dni temu, 16:16
  • Licznik odwiedzin: 5 439 / 1683 dni
 
cutebizzlecute
 
Hejka dziś skończyłam ,,13 POWODÓW SEZON 2" i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo się cieszę że w końcu sprawa się wyjaśniła i dotrwałam do końca historii. Serial bardzo wciągający w jednym dniu potrafiłam obejrzeć 3/4 odcinki. Hannah już nie żyje ale ciągle jest obecna w życiu bohaterów nawet 6 miesięcy później po tragedii. Wszyscy bohaterowie przez to co się stało bardzo się do siebie zbliżyli i to bardzo mi się w tym sezonie spodobało ta więź która ich łączyła to coś niesamowitego i szczerze to też chciałabym mieć taką wspierającą się paczkę przyjaciół.Każdy z nich odczuwa inaczej brak samobójczyni ale moim zdaniem i zdaniem reżysera filmu to Clay nie może się z tym pogodzić bo nadal ją bardzo kochał i nie potrafił o niej zapomnieć choć myślenie o niej wywoływało psychiczny ból i to że cały czas ją widział nie pomagało normalnie funkcjonować. Gdy chcemy zacząć oglądać ten oto przedziwny serial musimy mieć na uwadze czy na pewno jest on dla nas odpowiedni i czy jesteśmy przygotowaniu na drastyczne sceny.
Sam pomysł stworzenia polaroid-owych zdjęć włączonych w sam kontekst filmu jest genialny. Dowiadujemy się  że Hannah nie była jedyna i było tych dziewczyn więcej ,które zostały skrzywdzone przez chłopców i w końcu sprawiedliwość wygrała choć nie na tak długo jakbyśmy wszyscy chcieli.    
Trzeba też wspomnieć że soundtrack jest genialny i zasługuje na pochwałę. Chciałabym tak wiele napisać ale na prawdę nie jestem w stanie wszystkiego zmieścić. Słowa też nie potrafią opisać co się czuje podczas oglądania tego serialu.
Ja bardzo chciałabym was zachęcić do obejrzenia bo naprawdę serial zasługuje na wielkie brawa. I to nie jest tylko uważanie byśmy pilnowali to co mówimy tylko też to żebyśmy dbali o swoich przyjaciół i najbliższych.
Polecam wam obejrzyjcie a nie pożałujecie :*
                                                                                                                                         
13-reasons-why-season-2_poster_goldposter_com_11.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego